Krovinių gabenimas kelių transportu yra pagrindinė UAB „Skandeka“ veikla. Tarptautinis gabenimas bei ekspedijavimas, vežant krovinius į/iš Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, visi pervežimai yra kuruojamas kvalifikuotų kompanijos transporto ekspertų. Visos įmonės transporto priemonės atitinka naujausius technologijų standartus ir reikalavimus, yra techniškai pritaikytos pavojingų krovinių (ADR) vežimui. Veikla apdrausta vežėjo civilinės atsakomybės (CMR) draudimu.

 • Pilnų krovinių (82-120 m3) gabenimas tentais ir šaldytuvais;
 • Dalinių krovinių (1-33 euro palečių) gabenimas tentais ir šaldytuvais;
 • Pavojingų krovinių (ADR) gabenimas;
 • Negabaritinių krovinių gabenimas;
 • Importas iš Skandinavijos šalių į Pabaltijį;
 • Eksportas iš Pabaltijo šalių.

LOGISTIKA

Krovinių srautų reguliavimas tarp Skandinavijos ir Baltijos šalių, kokybiškos logistikos paslaugos pasitelkiant moderniausias kompiuterines sistemas, kurios apima krovinių gabenimą, pakrovimą ir iškrovimą, muitinės tarpininko paslaugas, sandėliavimą.

 • Krovinių konsolidavimas;
 • CMR,TIR ir kitų dokumentų pildymas;
 • Importo ir Eksporto dokumentų tvarkymas (taip pat kitų ES valstybių – narių įmonėms Lietuvoje);
 • Performinimas muitinės terminale bei muitinės sandėliuose;
 • Visos muitinės tarpininkų paslaugos.
Krovinių pervežimai šaldytuvais

Tai operatyvus transportavimas, kuris užtikrinamas temperatūros režimo palaikymas visos kelionės metu. Platus temperatūros palaikymo diapazonas suteikia galimybę gabenti krovinius bet kuriuo metų laiku ir leidžia išvengti temperatūros šuolių, galinčių pakenkti kroviniui vežimo metu.

Pilnų mašinų krovinių pervežimai

„Skandeka“ pagrindinė įmonės veikla – krovinių pervežimas tentinėmis puspriekabėmis bei ekspedijavimo paslaugos Pabaltijo bei Skandinavijos šalyse. Pilnų krovinių (FTL - full truck load) pervežimai visomis kryptimis

Dalinių krovinių pervežimai

Dalinių krovinių pervežimas (PTL - partial truck load) – viena iš sudėtingiausių, bet ir viena iš pačių perspektyviausių šiuolaikinės logistikos krypčių. Teikiame smulkių ir stambių dalinių krovinių pervežimo paslaugas standartiniais tentais bei šaldytuvais visoje Skandinavijoje ir Pabaltyje.

Didžiatūrių krovinių pervežimas

Kroviniai gali būti vežami didžiatūriais tentuotais autotraukiniais, kur telpa nuo 114 iki 120 m3 krovinių, 38 europadėklų (EP)

Negabaritinių krovinių pervežimai

Negabaritinių krovinių gabenimas - ypač sunki pervežimų rūšis, reikalaujanti specialios, techniškai tvarkingos technikos, leidimų, išankstinių susitarimų, specialiai apmokytų vairuotojų, o prireikus ir krovinių palydos.

Pavojingų krovinių pervežimai

Visos įmonės transporto priemonės atitinka naujausius technologijų standartus ir reikalavimus, yra techniškai pritaikytos pavojingų krovinių (ADR) vežimui. Griežtai atrinkti ir gerai apmokyti vairuotojai, turintys ADR leidimus.

Krovinių pervežimai „nuo durų iki durų“

Paslauga "nuo durų iki durų" - visų rūšių krovinių bei siuntų paėmimas iš siuntėjo ir pristatymas gavėjui. Turime ir mažesnių transporto priemonių, kurios padės greičiau ir be papildomų problemų pasiekti gavėją.